אודות החברה

ט.פ.י פל ים בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בשיווק והפצה של מוצרי השקיה לגינה ולחקלאות, כלי עבודה לגינה, מוצרי אינסטלציה ביתית, צנרת לתעשייה, כלי חשמל ביתיים ועוד

חברת ט.פ.י פל ים בע"מ היא חברת שיווק והפצה המתמחה בשיווק סיטונאי של מותגים מהארץ והעולם. מרכז הלוגיסטי ומשרדי החברה נמצאים בפארק תעשיות עמק חפר ומתפרשים על שטח של כ-60,000 מטר. חברת ט.פ.י פל ים הציבה סטנדרטים חדשים של מצוינות, החל בפיתוח של קו מוצרים מתקדמים, וכלה ביכולות שיווק, הפצה וקשרי מסחר ענפים עם רשתות שיווק, סיטונאים, חנויות מקצועיות ועוד.
החברה חרטה על דגלה את הסיסמא "איכות ושירות זה אנחנו", שמבטאת את מהותה והתנהלותה, ועל כך יעידו מאות לקוחות החברה המרוצים.

מבעלי המניות של החברה נמנית חברת "שגיב". חברת שגיב משאבי שדה היא החברה המובילה בישראל ביצור ויצוא ברזים כדוריים, ברזים כדוריים מיוחדים ואביזרים לפי דרישה לשליטה מלאה במים, גז, דלק ושמן. החיבור בין שתי החברות הביא לחדשנות, מקצועיות ועיצוב בתחום האינסטלציה.

בשנה האחרונה רכשה חברת ט.פ.י פל ים את חברת אלקטרו חנן המתמחה בפתרונות חשמליים, מוצרי חשמל ביתיים ובייצור גופי חימום מיוחדים לבית ולתעשייה.

על לקוחות החברה נמנים בין השאר:
רשתות "עשה זאת בעצמך", רשתות מזון, טמבוריות, חומרי בניין, סיטונאים, חנויות מקצועיות לבית, לגן ולחקלאות, מפעלי תעשייה, משתלות, קבלני נוף, ועוד…